Hoppa till huvudinnehållet

Kontakta oss

Boka boende

Flexibel på datum? Visa lågpriskalender

Kontakta oss

Vi är glada att höra från dig. Nedan finner du kontaktuppgifter till alla våra hotell, First Hotels huvudkontor och vårt lojalitetsprogram First Member. Kontakta oss om du har några frågor eller feedback.

KONTAKTA VÅRA HOTELL

Om du har frågor angående ditt hotelluppehåll eller din bokning kontaktar du enklast hotellet direkt. Leta upp hotellet i listan nedan eller använd sökboxen.

Längre ner på sidan hittar du även kontaktuppgifter till First Hotels huvudkontor och vårt lojalitetsprogram First Member.

Ditt sök gav inga resultat.

Hotell Telefonnummer E-postadress Adress Land
First Hotel Almnäs Park +46 8 5461 1800 almnaspark@firsthotels.se Pontonjärsgatan 5, Södertälje Sverige
First Hotel Arlanda Airport +46 8 480 029 00 info@firsthotelarlanda.se Pionjärvägen 81, Arlanda Sverige
First Hotel Bengtsfors +46 531 72 700 bengtsfors@firsthotels.se Karlsbergsvägen 3, Bengtsfors Sverige
First Hotel Billingehus +46 500 445 700 billingehus@firsthotels.se Alphyddevägen, Skövde Sverige
First Hotel Brage +46 243 21 76 60 brage@firsthotels.se Stationsgatan 1-3, Borlänge Sverige
First Hotel Brommaplan +46 8 26 26 20 brommaplan@firsthotels.se Kvarnbacksvägen 135, Stockholm Sverige
First Hotel Carlshamn +46 454 890 00 carlshamn@firsthotels.se Varvsgatan 1, Karlshamn Sverige
First Hotel Central +46 11 495 32 10 reception.central@firsthotels.se Nya Rådstugugatan 16, Norrköping Sverige
First Hotel Christian IV +46 442 038 50 christianiv@firsthotels.se V Boulevarden 15, Kristianstad Sverige
First Hotel City +46 16 108850 info@cityhotell.se Järnvägsplan 1, Eskilstuna Sverige
First Hotel Dragonen +46 90 125 800 reception.dragonen@firsthotels.se Västra Norrlandsgatan 5, Umeå Sverige
First Hotel Drottning Kristina +46 8 12 21 73 00 info@drottningkristina.se Birger Jarlsgatan 24, Stockholm Sverige
First Hotel Fridhemsplan +46 8 653 88 00 info@fridhemsplan.se Sankt Eriksgatan 20, Stockholm Sverige
First Hotel G +46 31 637 200 g@firsthotels.se Nils Ericsonsplatsen 4, Göteborg Sverige
First Hotel Grand +46 237 948 80 grand.falun@firsthotels.se Trotzgatan 9-11, Falun Sverige
First Hotel JA +46 455 555 60 ja@firsthotels.se Borgmästaregatan 13, Karlskrona Sverige
First Hotel Jönköping +46 36 183 600 info@jonkopinghotel.se Ryhovsgatan 3-5, Jönköping Sverige
First Hotel Jörgen Kock +46 40 10 18 00 jorgenkock@firsthotels.se Jörgen Kocksgatan 3, Malmö Sverige
First Hotel Kramm +46 612 77 13 30 kramm.reception@firsthotels.se Torggatan 14, Kramfors Sverige
First Hotel Kungsbron +46 8 654 28 00 info@kungsbronhotell.se Västra Järnvägsgatan 17, Stockholm Sverige
First Hotel Kviberg Park +46 31 3951100 kvibergparkhotell@firsthotels.se Krutvägen 2, Göteborg Sverige
First Hotel Kärnan +46 42 12 08 20 Info.Karnan@firsthotels.se Järnvägsgatan 17, Helsingborg Sverige
First Hotel Lindö Park +46 8 480 01 310 lindo.park@firsthotels.se Lindövägen1, Stockholm Sverige
First Hotel Mortensen +46 40 66 55 700 Info.Mortensen@firsthotels.se Baltzarsgatan 45, Malmö Sverige
First Hotel Mårtenson +46 35 17 75 75 martenson@firsthotels.se Storgatan 52, Halmstad Sverige
First Hotel Nolvik +46 31 7901500 nolvik@firsthotels.se Säve Flygplatsväg 25, Göteborg Sverige
First Hotel Norrtull +46 8 300350 Info.norrtull@firsthotels.se S:t Eriksgatan 119, Stockholm Sverige
First Hotel Olofström +46 454 301 230 olofstrom@firsthotels.se Ågatan 3, Olofström Sverige
First Hotel Oxelösund +46 (0) 155-33020 Gamla Oxelösundsvägen 2, Oxelösund Sverige
First Hotel Reisen +46 8 22 32 60 reisen@firsthotels.se Skeppsbron 12, Stockholm Sverige
First Hotel River C +46 54 22 22 20 sale@riverc.se Tage Erlandergatan 10, Karlstad Sverige
First Hotel Royal +46 533 12660 royal@firsthotels.se Olov Trätäljagatan 2, Säffle Sverige
First Hotel Solna +46 8 12140344 solna@firsthotels.se Bangatan 21, Stockholm Sverige
First Hotel Stadt +46 611 554 440 harnosand@firsthotels.se Skeppsbron 9, Härnösand Sverige
First Hotel Statt +46 660 26 55 90 ornskoldsvik@firsthotels.se Lasarettsgatan 2, Örnsköldsvik Sverige
First Hotel Statt +46 270 735 70 statt.soderhamn@firsthotels.se Oxtorgsgatan 17, Söderhamn Sverige
First Hotel Statt +46 455 555 50 karlskrona.statt@firsthotels.se Ronnebygatan 37-39, Karlskrona Sverige
First Hotel Strand +46 606 419 50 strand@firsthotels.se Strandgatan 10, Sundsvall Sverige
First Hotel Tällberg +46 247 51200 tallberg@firsthotels.se Tällbergsvägen 28, Tällberg Sverige
First Hotel Vindeus +46 8 5461 1800 info@vindeus.se Klockarvägen 112, Södertälje Sverige
First Hotel Witt +46 480 152 50 witt@firsthotels.se Södra Långgatan 42, Kalmar Sverige
First Hotel Örebro +46 196 117 300 boka@hotellorebro.se Storgatan 24, Örebro Sverige
First Hotel Aalborg +45 98 10 14 00 aalborg@firsthotels.dk Rendsburggade 5, Aalborg Danmark
First Hotel Atlantic +45 86 13 11 11 aarhus.atlantic@firsthotels.dk Europaplads 10, Aarhus Danmark
First Hotel Grand +45 66 11 71 71 odense@firsthotels.dk Jernbanegade 18, Odense Danmark
First Hotel Kolding +45 76 34 54 00 kolding@firsthotels.dk Banegårdspladsen 7, Kolding Danmark
First Hotel Kong Frederik +45 33 12 59 02 Reception.KongFrederik@firsthotels.dk Vester Voldgade 25, Köpenhamn Danmark
First Hotel Mayfair +45 70 12 17 00 mayfair@firsthotels.dk Helgolandsgade 3, Köpenhamn Danmark
First Hotel Twentyseven +45 70 27 56 27 27@firsthotels.dk Løngangstræde 27, Köpenhamn Danmark
First Hotel Kópavogur +354 556 1100 kopavogur@firsthotels.com Hlidasmari 5, Kópavogur Island
First Hotel Alstor +47 52 04 40 00 alstor.stavanger@firsthotels.no Tjensvollveien 31, Stavanger Norge
First Hotel Atlantica +47 70 11 73 00 atlantica@firsthotels.no Rasmus Rønnebergsgate 4, Ålesund Norge
First Hotel Breiseth +47 61 24 77 77 breiseth@firsthotels.no Jernbanegaten 1-5, Lillehammer Norge
First Hotel Grims Grenka +47 23 10 72 00 grimsgrenka@firsthotels.no Kongens Gate 5, Oslo Norge
First Hotel Horten +47 33 22 10 80 horten@firsthotels.no Borreveien 44, Horten Norge
First Hotel Kinsarvik 00 47 53667400 kinsarvik@firsthotels.no Kinsarvik, Kinsarvik Norge
First Hotel Marin +47 53 05 15 00 booking.marin@firsthotels.no Rosenkrantzgaten 8, Bergen Norge
First Hotel Millennium +47 21 02 28 00 millennium@firsthotels.no Tollbugata 25, Oslo Norge
First Hotel Raftevold 00 47 57 87 99 99 raftevold@firsthotels.no Grodås, Hornindal Norge
First Hotel Victoria +47 62 02 55 00 victoria@firsthotels.no Strandgaten 21, Hamar Norge
First Hotel Icon Barcelona +34 933 024 717 barcelona@petitpalace.com Roger de Llúria, 21, Barcelona Spanien
First Hotel Icon Embassy (+34) 91 431 30 60 embassy@petitpalace.com Calle de Serrano 46, Madrid Spanien
First Hotel Icon Wipton (+34) 91 435 54 11 artgallery@petitpalace.com Calle de Jorge Juan 17, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Alcalá +34 915 32 19 01 alcala@petitpalace.com Virgen de los Peligros 2, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Arana (+34) 944 16 12 05 arana@petitpalace.com Bidebarrieta 2, Bilbao Spanien
First Hotel Petit Palace Arturo Soria 0034 914 062 130 arturosoria@petitpalace.com Arturo Soria st, 14, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Boquería Garden +34 933 02 00 92 operagarden@petitpalace.com Carrer de la Boqueria, 10 , Barcelona Spanien
First Hotel Petit Palace Callao (+34) 91 531 1700 cliper@petitpalace.com Chinchila 6, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Canalejas Sevilla (+34) 95 4226400 canalejas@petitpalace.com Canalejas 2, Sevilla Spanien
First Hotel Petit Palace Chueca (+34) 91 521 10 43 ducal@petitpalace.com Hortaleza 3, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Lealtad Plaza 0034 91 522 45 47 lealtad@petitpalace.com Antonio Maura 5, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Marques Santa Ana (+34) 95 4221812 msa@petitpalace.com Jimios 9-11, Sevilla Spanien
First Hotel Petit Palace Museum +34 933040087 museum@petitpalace.com C/ Diputació, 250, Barcelona Spanien
First Hotel Petit Palace Opera (+34) 915644355 opera@petitpalace.com Arenal St 16, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Plaza de la Reina 34-963945100 bristol@petitpalace.com Abadia de San Martín,3, Valencia Spanien
First Hotel Petit Palace Plaza del Carmen +34 91 523 88 45 plazadelcarmen@petitpalace.com Plaza del Carmen 4, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Plaza Espana 0034 91 542 51 29 plazaespana@petitpalace.com c/ San Bernardo 3, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Plaza Málaga 0034 952 222 132 teresa.toribio@petitpalace.com C/Nicasio Calle 5, Málaga Spanien
First Hotel Petit Palace Plaza Mayor 0034 91 542 69 99 mayor@petitpalace.com C/ Mayor46, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Posada del Peine 0034 915238151 posadadelpeine@petitpalace.com C/ Postas 17 - 28012 Madrid, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Preciados 0034 91 5314105 londres@petitpalace.com Galdo 2, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace President Castellana (+34) 915771951 president@petitpalace.com C/ Marques de Villamagna,4, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Puerta del Sol 0034 915 210 542 puertadelsol@petitpalace.com Arenal 4, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Ruzafa 34-963513683 ruzafa@petitpalace.com Sueca. 14, Valencia Spanien
First Hotel Petit Palace Santa Barbara 34913914421 santabarbara@petitpalace.com Plaza de Santa Barbara 10, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Santa Cruz (+34) 954221032 santacruz@petitpalace.com Pza Ramon Ybarra Llosent, 4 (Muñoz y Pabon, 18 St), Sevilla Spanien
First Hotel Petit Palace Savoy Alfonso XII +34 91 522 1920 alfonsoxii@petitpalace.com Calle de Alfonso XII, 18, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Tamarises (+34) 944 60 19 91 tamarises@petitpalace.com Muelle de Ereaga 4, Bilbao Spanien
First Hotel Petit Palace Tres Cruces (+34) 915223327 trescruces@petitpalace.com Tres Cruces 6, Madrid Spanien
First Hotel Petit Palace Triball (+34) 91 522 47 90 triball@petitpalace.com Gonzalo Jimenez de Quesada 2, Madrid Spanien

FIRST MEMBER SERVICE

Medlemmar har egen prioriterad kundservice via telefon och mejl. Kontakta oss om du har frågor om vårt lojalitetsprogram First Member.

tradeDoubler